HiFi & Professional Audio Forum  

Novajlija

U vezi rada svih foruma

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Re: Novajlija

Post by ninja » 08 Oct 2008, 08:25

dioklecijan wrote:I do kuda se tako stiglo. :D :wink

http://en.wikipedia.org/wiki/Australia

[-o< :good
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 08 Oct 2008, 09:05

@stereo

Ako sam dobro razumeo ti si napisao da smo ti na ovom forumu vec izbrisali jednu poruku od ukupno dve (2) koliko si postovao do sada i kako pokazuje statistika ? Bojim se da to nije istina, oism ako nemas dva nicka na ovom forumu.

@boogie woogie & ostali

Nece adminsitratori samo tako ovde nikoga brisati, niti izigravati strasni sud i slicno, osim ako to nije u krajnjoj nuzdi (za vise od 18 meseci imali smo smao 3 takva slucaja brisanja). Obicno clanoci izvrse "samo-iskljucenje" ako nisu spremni da se prilagode atmosferi i pravilima druzenja, disktutovanja i zelje za sticanjem novih znanja na ovom forumu.

Inace, sto se tice moje malenkosti i sajta HiFi Cafe, on nikada nije postojao sa firme Radix, Korato, 4Audio i VoxAudio (da pomenemo one najvcece i sa najduzim stazom). Sta to znaci - da se niko nikada iz tih firmi (ili je to bilo jedanput i to vrlo verovatno greskom) nije javio sa nekom novom informacijom, pozivom na neku prezentaciju, ponudom da se testira neki uredjaj ili ne daj boze sa pitanjem koliko kosta oglasavanje (postavljanje banera i slicno) na sajtu.

Sto nikako ne znaci da se o tim istim firmama (i svim drugima) ce biti dozvoljeno bilo kakvo polemisanje, tracarenje, bunarenje, spletkarenje i slicno samo iz razloga sto neko ima neko opravdano ili neopravdano zadovoljstvo prema istima ili lose iskustvo. Ili ne zna sta bi napisao pa hajde malo da opletemo po distributerima. I ja sam imao ne bas sjajno iskustvo sa nekima od njih pa mi ne pada na pamet ni u ludom besu da o tome javno diskutujem i to svi oni dobro znaju i zato i niko ne moze nista da mi prebaci. Moj "princip" je da svoje prijatelje, poznanike i drugove iskljucivo "ogovaram u njihovom prisustvu".

Ako uopste ima razloga da bilo koga ogovaram, sto mi nikako nije aktivnost koju volim, a srecom i nemam potrebe i/ili prilike da to upraznjavam vise od jednom u par meseci.

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 08 Oct 2008, 09:54

Malo napomena, forumi najvise zavise od samih clanova. :idea: :wink:

Tolerancija i reagovanje posle brojanja do 10 puno pomaze stvaranju prijatne atmosfere na forumima.
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

dioklecijan
srebrni korisnik
srebrni korisnik

Post by dioklecijan » 08 Oct 2008, 10:03

Ja nikada nisam shvaćao čemu obazrivost prema trgovcima. Njihov posao je da Vam oderu kožu, uzmu lovu za koju ste se znojili i nervirali u svojim firmama. Posao trgovca je da Vas što više ------ (zezne :lol: ). A vi obazrivi.... :lol: To mi sliči na one glupače na kojima muževi treniraju boks, a one neće da ih ostave jer "to nije lijepo za vidjeti".
Jedini način da trgovci budu bolji je da ih što više kritizirate, ako zaslužuju i pljujete, zatim, da što manje u njih kupujete, da stalno nešto reklamirate itd. Tako će oni postati jeftiniji, nabavljati će kvalitetniju robu i u konačnosti će vas više cijeniti.
Tko misli drugačije moja mu je poruka "sinko još si ti zelen" :D :D :D :D :D :gnum

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 08 Oct 2008, 10:09

dioklecijan, u sustini se slazem sa tobom... sve dok je kritika argumentovana a ne iz nekog licnog razloga.

Problem je da sada mnogi misle (i ocekuju) da im prodavac bukvalno dozvoljava sve.
Image Made in SFRJ
KokBok

Sir Oliver
srebrni korisnik
srebrni korisnik

Post by Sir Oliver » 08 Oct 2008, 11:03

Ej ljudi, dajte otvorite novu temu o tome a da ocistimo ovu i Nautilus da pisemo o onome o cemu je i naslov

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 08 Oct 2008, 11:07

Sir Oliver wrote:Ej ljudi, dajte otvorite novu temu o tome a da ocistimo ovu i Nautilus da pisemo o onome o cemu je i naslov

Slobodno otvorite, ne treba vam admin za to !!!

A ja cu posle prebaciti sve poruke iz ostalih tema u tu novu koje joj odgovaraju po sadrzaju.

paja959
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by paja959 » 08 Oct 2008, 11:12

Pozz i od mene,starima i novima :gnum ,tamo me jos nisu banovali,al jevo me :-"

Notax
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by Notax » 08 Oct 2008, 11:56

Gle, ovo mu ga sada dodje kao Utočište. :mrgreen:
Pozdrav svima, i novima i "starima". :gnum
E=mC^2 +/-3dB

nenad
Nov korisnik
Nov korisnik

Post by nenad » 08 Oct 2008, 15:26

Sigurna kuća

stereo
Nov korisnik
Nov korisnik

Post by stereo » 08 Oct 2008, 15:52

"@stereo

Ako sam dobro razumeo ti si napisao da smo ti na ovom forumu vec izbrisali jednu poruku od ukupno dve (2) koliko si postovao do sada i kako pokazuje statistika ? Bojim se da to nije istina, oism ako nemas dva nicka na ovom forumu."

Kritika je bila upućena na pojačalo koje ste postavili u oglasima da se prodaje,pa ste me posle na PM obavestili da je prodato i na kraju se ponovo pojavilo na "onom drugom sajtu" u oglasima. Obrisana je iz rubrike "predlozi,kritike,komentari"
Ne,nemam dva nicka i da,to je istina.

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 08 Oct 2008, 16:03

stereo wrote:"@stereo

Ako sam dobro razumeo ti si napisao da smo ti na ovom forumu vec izbrisali jednu poruku od ukupno dve (2) koliko si postovao do sada i kako pokazuje statistika ? Bojim se da to nije istina, oism ako nemas dva nicka na ovom forumu."

Kritika je bila upućena na pojačalo koje ste postavili u oglasima da se prodaje,pa ste me posle na PM obavestili da je prodato i na kraju se ponovo pojavilo na "onom drugom sajtu" u oglasima. Obrisana je iz rubrike "predlozi,kritike,komentari"
Ne,nemam dva nicka i da,to je istina.
OK, nije bilo namerno, sada se secam o cemu je rec :D

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 08 Oct 2008, 16:04

Vidim da ima dosta, dosta vas koji se logujete na forum sa svojim nick-om vec par meseci unazad, ali ne ucestvujete u diskusiji - ne verujem da bas nema nijedne teme na koju ne biste imali sta da dodate?

Ili se bojite nekoga ili necega ili ...

Nemojte mi reci da su moje sumnje osnovane :o

blood&brain
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by blood&brain » 09 Oct 2008, 19:07

sdanicic wrote:Ili se bojite nekoga ili necega ili ...
Ma ne.
Jos citamo stare postove i proucavamo ranije teme. Mislim, sta reci posle posta Ace Ribona koji se uclanio na ovaj forum?
Sa druge strane, vecina nas "novajlija" se vec znamo tako da smo mnogo toga vec izdiskutovali i imamo nekakav "zajednicki" stav...
A onako posteno, malo smo se i uozbiljili.

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 09 Oct 2008, 19:20

blood&brain wrote:
sdanicic wrote:Ili se bojite nekoga ili necega ili ...
Ma ne.
Jos citamo stare postove i proucavamo ranije teme. Mislim, sta reci posle posta Ace Ribona koji se uclanio na ovaj forum?
Sa druge strane, vecina nas "novajlija" se vec znamo tako da smo mnogo toga vec izdiskutovali i imamo nekakav "zajednicki" stav...
A onako posteno, malo smo se i uozbiljili.
Nemam primedbi :D

Ali jos nismo postigli kvotu po pitanju broja posetilaca prema planu i programu za poslednji kvartal 2008. A samim tim i do ocekivanog kvaliteta kao posledice prethodnog preduslova :)

Post Reply